Strefa Klineta

Rozumiemy siłę platform społecznościowych i tworzymy strategie skupione na budowaniu autentycznego zaangażowania. Kreujemy unikalne treści, dostosowane do specyfiki każdej platformy, wzbudzając uwagę i generując rezultaty. Nasza elastyczność oraz pasja do osiągania realnych wyników przekształcą Twoją obecność online i zapewnią głębokie połączenie z Twoimi odbiorcami.

Zawzięty, świadomy, odpowiedzialny. Nasz zespół.

Nasz zespół specjalistów od marketingu wyniesie swoje Twoje social media na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz grafik, nowego filmu promocyjnego, kampanii reklamowej czy strategii komunikacji na nowy rok - przygotujemy wszystko kompleksowo.

Wiktoria

Idźmy w tym kierunku!

Bartek

Mega - do publikacji 💪

Tomek

PURRFECT! 

Marianka

Sztos ! 🔥

Mateusz

Oby tak dalej! 👌

Michał

Bardzo podoba mi się krój pisma i ułożenie. Świetnie wyglada!

01

Audyt profilu

Dokładnie ocenimy działania Twojej marki na różnych platformach. Pod uwagę weźmiemy m.in. sposób w jaki firma się komunikuje w mediach społecznościowych, postępowania konkurencji, spójność i jakość treści, a także skuteczność płatnych kampanii. Dogłębny research pozwala nam stworzyć plan działań i zidentyfikować obszary do poprawy.

02

Śledzenie trendów

Jesteśmy na bieżąco! Obserwowanie trendów w mediach społecznościowych pozwala nam dostosowywać strategię komunikacji do zmieniających się preferencji i zachowań użytkowników. Dzięki temu możemy tworzyć treści, kampanie reklamowe i oferty, które są zgodne z oczekiwaniami i zainteresowaniami docelowej grupy odbiorców.

03

Bieżąca obsługa

Zapewnić Twojej marce ciągłą, skuteczną i profesjonalną obecność w świecie cyfrowym. Dedykowany zespół ekspertów ds. mediów społecznościowych zaopiekuje się Twoim profilem. Stworzymy dynamiczne i angażujące treści na różnych platformach społecznościowych.

04

Graphic design i animacje

Nieodłącznym ogniwem w naszym zespole są projektanci, którzy wpływają bezpośrednio na sukces wizualny marki. Potrafią wzbogacić treści o wizualne smaczki, które zostają zapamiętane przez odbiorców.

05

Copywriting

Tworzymy teksty, które chce się czytać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkiego tekstu do posta, sloganu, długiego artykułu blogowego czy skutecznych tekstów reklamowych, umiejętnie wykorzystamy język, aby dotrzeć do emocji i pragnień odbiorców.

06

Sesje zdjęciowe i filmy

Dbamy o pokazanie Twojej marki z jak najlepszej strony. Wykonujemy zarówno zdjęcia portretowe/biznesowe, jak i produktowe. Chciałbyś, abyśmy zjawili się na jakimś wydarzeniu? To również jest możliwe! Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie uchwycić istotne momenty Twojej firmy, nawet z drona!
pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down