Strefa Klineta

Cześć, tu Marianka!

Research, nowe media i zarządzanie procesami. To moje główne motory rozwoju. Wprowadzę odważny content Twojej marki, który ma szansę na stanie się viralem. Często spotkasz mnie też na planie realizowanych filmów przez infoBrand. Dużo mnie wszędzie, bo tak chciałam i mi pozwolili.

Marianka to waleczny przedstawiciel nowego pokolenia w marketingu. Świadoma trendów i tendencji na TikToku, Instagramie i mediach, o których jeszcze nie słyszałeś. Wyspecjalizowana w organicznym zasięgu tworzonych treści. Odważna i charyzmatyczna, a w dodatku zorganizowana w zarządzaniu taskami. Dużą część jej pracy poświęca na wyszukiwanie trendów i viralowych tematów. Następnie błyskawicznie tworzy scenariusz i realizuje go z Klientem – lub samodzielnie. Szybka, konsekwentna, wielopoziomowa w zadaniu.

Marianka

Junior Content Creator

Dostała pracę w marketingu, bo przechodziła obok. Marianka jest specjalistką w nieszablonowych rozwiązaniach. Dobiera świeższy ton of voice dla naszych Klientów. Dba o humorystyczne, viralowe treści, które robią zasięg Twojej marce bez dużych budżetów reklamowych. Śmiało współrealizuje z nami klipy filmowe i bierze aktywny udział we wdrażaniu strategii marketingowej. Działa jak wydajny wielordzeniowy procesor - szybko przechodzi z zadania na zadanie, nie traci uważności, szybko wyłapuje zagrożenia i komunikuje szanse. Idealny kandydat na sprawnego asystenta nowych mediów dla Twojego biznesu.

5 dni na projekt? Damy radę!

1

TikTok Queen

ilość pomysłów

Marianka prywatnie:

Uwielbiam podróże, najchętniej objechałabym cały świat

01

Moda, trendy, social media

02

Nigdy nie odmawiam dobrego jedzenia

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down