Strefa Klineta

Wróć

Klient:

Syntropiq

Timeline:

2022

Branża:

Medyczna

Nasza rola:

Web design, Front-end development, Ilustracje, Komunikaty w social mediach w ramach pakietu ZEN

Efekty naszej pracy:

Syntropiq, prywatna spółka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i komercjalizacji innowacyjnego urządzenia do fuzji międzytrzonowej – Dynam’X System. Firma koncentruje się na opracowywaniu najnowocześniejszych produktów do fuzji międzytrzonowej kręgosłupa przy użyciu zaawansowanej technologii wytwarzania przyrostowego.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie atrakcyjnej wizualnie i funkcjonalnej strony internetowej, która skutecznie prezentowałaby katalog produktów Syntropiq profesjonalistom z branży medycznej. Wyzwanie polegało na utrzymaniu profesjonalnej i medycznej estetyki przy jednoczesnym przedstawieniu znacznej ilości informacji technicznych w jasny i łatwy do zrozumienia sposób.

Wyzwania

 • Przestrzeganie zasad uwzględnionych w firmowym brandbooku.
 • Zachowanie profesjonalnego, medycznego wyglądu.
 • Przedstawienie dużej ilości informacji/danych technicznych w czytelny i łatwy w odbiorze sposób.

Wykorzystane narzędzia

 • Figma – aplikacja, w której został rozplanowany cały design
 • WordPress – narzędzie do kreowania stron
 • LinkedIn, Facebook, Instagram – platformy, gdzie edukujemy o z zakresu branży

Nasz proces

 • Audyt UX wcześniejszej strony – analiza sytuacji zastanej, poszukiwanie sposób, na poprawienie doświadczenie użytkownika.
 • Redesign strony wg. wniosków płynących z audytu UX.
 • Aktualizacja, optymalizacja i opieka nad stroną.
 • Social media.
 • Współpraca przy tworzeniu materiałów DTP

Funkcjonalna prostota designu

Podczas projektowania strony, zwróciliśmy szczególną uwagę na utrzymanie profesjonalnej estetyki, która odzwierciedla wysoką jakość i powagę dziedziny. Wykorzystaliśmy stonowane kolory, eleganckie czcionki i precyzyjne układanie elementów, aby stworzyć atmosferę zaufania i solidności.

Integralna część marki

Strona internetowa pełni funkcję zarówno wizytówki przedsiębiorstwa, jak i kompleksowego katalogu produktów. Dzięki niej profesjonaliści z branży medycznej, mogą zapoznać się z naszymi usługami i szerokim zakresem innowacyjnych implantów dostępnych w ofercie Syntropiq.

Kolejne kroki współpracy

Po stworzeniu strony internetowej, klient chciał rozszerzyć naszą współpracę o prowadzenie social media. Przejęliśmy kanał Facebook oraz LinkedIn. Przez ostatni rok prawie dwukrotnie podwoiliśmy liczbę obserwujących. Organicznie przyciągnęliśmy 250 osób do obserwowania profilu.

Druk materiałów DTP

W trakcie trwania współpracy byliśmy również proszeni o przygotowanie materiałów drukowanych (to jedna z wielu zalet pakietu ZEN, ponieważ klient mając do dyspozycji pakiet godzin, może zdecydować na co je wykorzysta). Projektowaliśmy kartki okolicznościowe, opakowania na implanty do kręgosłupa oraz katalogi z produktami.

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-downarrow-left