Strefa Klineta

Wróć

Branża:

Recykling

Nasza rola:

Branding, Projekt i wdrożenie strony internetowej, Materiały na social media i do druku w ramach współpracy ZEN

Efekty naszej pracy:

Rare Metals jest spółką powołaną przez zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w gospodarce odpadami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje w zakresie recyklingu i odzysku surowców. Głównym celem działalności spółki jest recykling dla Elektromobilności oraz całej branży Automotive.

Cel projektu

Stworzenie marki od podstaw.

Narzędzia

  • Figma – aplikacja, w której został rozplanowany cały design
  • WordPress – narzędzie do kreowania stron
  • LinkedIn – platforma, gdzie edukujemy z zakresu branży

Nasz proces

  • Branding – Stworzenie logo, kolorów i materiałów firmowych – wizytówki, prezentacje, materiały drukowane DTP broszury, ścianki konferencyjne, rollupy, torby materiałowe.
  • Strona internetowa – projekt w Figmie oraz późniejsze wdrożenie go na WordPress
  • Social Media – Prowadzenie kanałów społecznościowych Instagram i LinkedIn
  • Tworzenie materiałów filmowych z targów oraz na potrzeby promocji marki.

Na początku było logo…

Na początku naszej współpracy musieliśmy stworzyć branding dla nowej marki. Powstało logo, wybraliśmy kolory marki, stworzyliśmy pierwsze pomysły na to, jak marka powinna prezentować się w sieci. Do tego dołączyły materiały DTP oraz elektroniczne, które mogły być wykorzystywane przez pracowników firmy jeszcze przed powstaniem strony internetowej.

Strona internetowa jest jak bateria, bez tego ani rusz

Rozpoczęliśmy jak zawsze od stworzenia projektu w Figmie, aby móc na bieżąco i w łatwy sposób modyfikować zmiany, które miał klient. Następnie strona została wdrożona na WordPressie.

Nasze działania ewoluowały…

Po stworzeniu strony internetowej klient chciał od naszej agencji więcej. Współpraca rozszerzyła się o założenie profilu na LinkedIn. Budowaliśmy profil od zera. Jest to miejsce na LinkedIn, gdzie przeczytać można o najświeższych informacjach ze świata elektromobilności i rynku metali ziem rzadkich.

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-downarrow-left