Strefa Klineta

Wróć

Branża:

Meblarska

Nasza rola:

Web design, Front-end development; strategia komunikacji i komunikacja na wybranych social mediach w ramach pakietu ZEN

Efekty naszej pracy:

Meble Design to renomowana firma specjalizująca się w produkcji mebli na wymiar. Działając w branży meblowej, firma ta oferuje klientom unikalne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania meblowe. Meble Design dostarcza swoje produkty na terenie całej Polski, co czyni ją znaczącym graczem na rynku meblarskim.

Cel projektu

Zaprojektowanie indywidualnej strony internetowej oraz późniejsza jej optymalizacja SEO, działania w SoMe i interakcja z użytkownikami były naszym głównym celem. Wszystko po to, aby pokazać markę światu, zwiększyć zaufanie i zdobyć klientów.

Narzędzia

  • WordPress – narzędzie do kreowania stron.
  • LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest – platforma, gdzie marka chwali się działaniami.

Nasz proces

  • Audyt, projekt i design strony – stworzenie indywidualnego, nowoczesnego pomysłu na stronę internetową klienta, aby móc dotrzeć do nowych klientów i pokazać tam swoje prace.
  • Aktualizacja, optymalizacja SEO i opieka nad stroną – po stworzeniu strony pozostaliśmy zaangażowani, stale aktualizując i optymalizując stronę.
  • Social media – wdrążamy strategię aktywności na platformach społecznościowych, aby zaangażować społeczność zainteresowaną skorzystaniem z usługi.
  • Współprace z Influencerami – organizujemy skuteczną kampanię zrzeszającą Influencerów. Dzięki temu mogliśmy zrobić kolaboracje Meble Design ze znaną autorką książek.

Od własnej strony, po SEO i social media

Rozpoczęliśmy działania od projektowania strony internetowej, starając się w pełni oddać unikatowy charakter Meble Design. Stworzyliśmy nowoczesny i atrakcyjny design, który idealnie współgra z ich identyfikacją wizualną, a także… stylem wykonywania mebli. Skupiliśmy się na intuicyjnej nawigacji oraz responsywności, aby strona działała doskonale na wszystkich urządzeniach. Nowa strona nie tylko zachwyciła, ale także znacząco poprawiła konwersje, prowadząc odwiedzających przez przemyślany lejek marketingowy.

Przeprowadziliśmy pełną optymalizację SEO strony internetowej. Wykorzystaliśmy trafne słowa kluczowe, zoptymalizowaliśmy meta tagi i anchory, aby strona uzyskała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, co wpłynęło na zwiększenie jej widoczności.

Działania trwały dalej

W ramach działań w mediach społecznościowych opracowaliśmy strategię publikacji i regularnie dzieliliśmy się ciekawymi treściami na wybranych kanałach społecznościowych. Tworzyliśmy grafiki, filmiki oraz zdjęcia, które oddawały esencję. Dodatkowo poszerzyliśmy zakres o usługi graficzne. Nasze copywritingowe działania koncentrowały się na sprzedaży usługi, poszerzeniu świadomości o marce oraz edukacji branżowej. Działaliśmy na różnych platformach. Dodatkowo sami tworzyliśmy materiały od podstaw. Były przesyłane przez klientów oraz sami organizowaliśmy sesje zdjęciowe ich prac. Byliśmy aktywnie zaangażowani w interakcje z obserwującymi, odpowiadając na pytania, udzielając wsparcia i zachęcając do udziału w dyskusjach. To zaangażowanie w interakcje pozytywnie wpłynęło na zaangażowanie społeczności.

Pokażmy meble z sercem

Współpraca z firmą Meble Design, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli pod indywidualne wymiary, rozpoczęła się parę lat temu. Naszym celem było przeprowadzenie pełnego procesu rebrandingu oraz zoptymalizowanie działań marketingowych, aby wzmocnić widoczność marki i zwiększyć zaangażowanie klientów. Działania te były różne i za każdym razem zoptymalizowane na sukces.

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-downarrow-left