Strefa Klineta

Cześć, tu Gosia!

Wszędzie szukam inspiracji do lepszego projektowania. Dbam o to, by pracować efektywnie, a najważniejsze dla mnie jest wrażenie Twoich Klientów. Mój must have? Chcę żeby o designie WWW Twojej firmy mówiło się dobrze, albo wcale.

Gosia to introwertyczna UX/UI designerka o niezwykłym zmyśle estetycznym i pasji do projektowania. Od najmłodszych lat fascynowała się pięknie zaprojektowanymi produktami, analizując je krytycznie i szukając w nich inspiracji. Specjalizuje się w tworzeniu responsywnych stron internetowych i prototypów, korzystając z narzędzi takich jak Figma i Adobe XD. Jej podejście opiera się na tworzeniu projektów efektywnych, które spełniają zarówno oczekiwania klientów, jak i potrzeby użytkowników, zachowując przy tym wysoki poziom estetyki.

Gosia

UX/UI designer

Współpracując z Gosią, zyskujesz dostęp do projektanta, który nie tylko doskonale rozumie estetykę, ale także skomplikowane zachowania użytkowników. Jest ekspertem w tworzeniu produktów, które nie tylko przyciągają wzrok swoją atrakcyjnością wizualną, ale także zapewniają łatwość użytkowania i idealnie współgrają z marką oraz celami biznesowymi projektu. Jej umiejętność analizy i projektowania na miarę potrzeb użytkowników sprawi, że finalny produkt spełni Twoje oczekiwania, zwiększy konwersję oraz poprawi ogólną jakość doświadczenia użytkownika. Współpraca z Gosią to pewność, że projekt zostanie stworzony z dbałością o każdy szczegół, gwarantując satysfakcję klienta i użytkowników.

"Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works."

~ Steve Jobs

25+

opublikowanych stron

3

lata pracy w infoBrand

15

lat zainteresowania grafiką i designem

Gosia prywatnie:

Uwielbia swoje domowe roślinki

01

Lubi prace manualne, ostatnio ciagle plecie makramy

02

Przynajmniej raz w roku jest na jakimś festiwalu muzycznym

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down