Strefa Klineta

Cześć, tu infoBrand

Jesteśmy agencją kreatywną pomagającą zbudować Twój wizerunek w sieci.

Web design

Fotografia

SEO

Wideo marketing

Front-end development

Back-end development

Copywriting

Audyty UX

Startegia marki

Ads

Tworzymy strony internetowe, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim wysoce funkcjonalne i zorientowane na użytkownika. Nasz zespół dba o to, aby tworzyć wyjątkowe, responsywne strony internetowe, które są dostosowane do osiągnięcia Twoich celów. Wprowadzimy w życie Twoją wizję dzięki fachowej wiedzy i kreatywności.

01

Strony na Wordpress

Jako specjaliści od tworzenia stron opartych na systemie CMS Wordpress, oferujemy kompleksowe usługi projektowania i rozwijania stron internetowych. Nasze rozwiązania oparte na tym systemie są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

02

Support techniczny

Oferujemy wsparcie dla stron internetowych, zapewniamy gwarancję i pomoc techniczną na okres X miesięcy po zakończeniu projektu. Naszym celem jest zapewnienie Ci pełnego zadowolenie z funkcjonowania witryny poprzez niwelowanie ewentualnych problemów.

03

Sklepy internetowe

Stworzymy sklep internetowy dopasowany do Twojej marki. Wspólnie omówimy ogólny wygląd witryny, wspomożemy w procesie sprawnego dodawania produktów, zaciągania stanów, jak i wprowadzenia płatności czy wysyłek. Zajmiemy się wszystkim, kompleksowo i sprawnie!

04

Strony firmowe

Naszym celem jest dostarczenie spersonalizowanego wizerunku online, który skutecznie reprezentuje Twoją markę i angażuje Twoją grupę docelową. Nasz zespół doświadczonych projektantów będzie ściśle współpracować z Tobą, aby zrozumieć konkretne wymagania i stworzyć wizualnie atrakcyjną oraz spójną stronę internetową.

05

Strony wizytówkowe

Z chęcią stworzymy strony wizytówkowe, które są idealnym rozwiązaniem przedstawiającym Ciebie i Twoją firmę. Niezależnie czy budujesz markę osobistą czy małe przedsiębiorstwo. Z nami przedstawisz swoją firmę w profesjonalny sposób. Oferujemy unikalne projekty graficzne, indywidualne dostosowanie wyglądu i układu z kreatywnym podejściem.

06

Responsywne strony

Naszym celem jest zapewnienie optymalnego użytkowania niezależnie od tego, czy korzystają z komputera, tabletu czy smartfona. Z tego powodu szczególnie dbamy o responsywność tworzonych przez nas stron. Bez problemu sprawdzisz je na każdym urządzeniu i miejscu.

07

Landing page

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse in libero iaculis, venenatis turpis vitae, pharetra metus. Curabitur vitae ex ultrices, maximus nunc ut, suscipit lacus. Nulla sapien nibh, fringilla quis enim ac, convallis dignissim mauris. Nullam eu odio turpis.

08

Rich content

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse in libero iaculis, venenatis turpis vitae, pharetra metus. Curabitur vitae ex ultrices, maximus nunc ut, suscipit lacus. 

09

Custom design

Nasza oferta Custom Design to rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie, które zapewnia pełną indywidualizację oraz dostosowanie się do Twoich potrzeb. Oferujemy unikalne projekty graficzne oraz interfejsy, które wyróżnią Twoją stronę spośród konkurencji. W świecie zdominowanym przez technologię nie ma niczego kreatywniejszego.
pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down