Strefa Klineta

Cześć, tu Piotr!

W infoBrandzie awansowałem na stanowisko architekta oprogramowania. Makietuję aplikacje webowe, projektuję ich założenia, a następnie skrupulatnie je wdrażam, z dbałością o każdy aspekt developingu.

Piotr to niezwykle sumienny, profesjonalny programista będący techniczną ostoją infoBrand. Jest z agencją praktycznie od początku jej powstania i odpowiada za najbardziej zaawansowane aplikacje webowe naszych Klientów. Integracje z hurtowniami, systemy CRM “szyte na miarę”, czy outsourcowane zlecenia programistyczne – to środowisko, w którym porusza się najpewniej. Zweryfikuje każdą najmniejszą lukę bezpieczeństwa Twojej aplikacji, ostrzeże o zagrożeniach, pokaże rozwiązania. Wszystko zaraportuje z dbałością o każdy aspekt.

Piotr

Software architect

Od ponad 10 lat związany z IT, głównie w branży automotive. Fan poprawnie sporządzanych dokumentacji technicznych, audytów i GitHuba. Zależy mu, żeby projektowane wdrożenia były bezpieczne, wydajne i użyteczne. Biegle programujący w PHP, vue.js - wdrażający integracje w Prestashop i WooCommerce naszych Klientów. Wściekle dokładny z poszanowaniem każdej roboczogodziny. Od lat ceniony przez naszych Klientów i delegowany do najbardziej wymagających zadań programistycznych.

Piotr prywatnie:

01

02

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down