Strefa Klineta

Cześć, tu Wiktoria!

Wszystkie moje działania podporządkowuję ściśle ustalonej strategii. Jestem zorientowana na egzekucję komunikowanych z Tobą ustaleń. Satysfakcjonują mnie długofalowe scenariusze, w których wygrywa Twoja marka i nasza agencja. Jednocześnie.

Wiktoria odpowiada za komunikację marketingową strategicznych Klientów naszej agencji. Wydajnie zarządza wieloma procesami jednocześnie – jest nastawiona na skutek swoich działań.
Jej talenty Gallupa to: naprawianie, osiąganie, poważanie, uczenie się i aktywator. Jest skupiona na zdobywaniu nowej wiedzy, uwielbia się uczyć. Ceni sobie jasno określone cele i uwielbia mieć świadomość tego, że jej praca ma sens.

Wiktoria

Brand Strategist

Wiktoria myśli i działa jak rasowy strateg biznesu. Dba o marki naszych Klientów jak o swoją własną. Potrafi być aktywna w każdej części tworzonego przez siebie procesu. Niezwykle wielozadaniowa, potrafiąca utrzymać uwagę każdej - pozornie małej - rzeczy, która niejednokrotnie okazywała się w konsekwencji najbardziej wpływowym czynnikiem strategii. Wie co robi i jaki skutek przyniosą jej działania. W zespole często pełni rolę wymagającego lidera, który z precyzją doświadczonego snajpera wychwyci każdy niezrealizowany task. W przypadku presji czasu jest wściekle skuteczna. Dosłownie.

Ekspertem jest ten, który popełnił już wszystkie możliwe błędy

~ Niels Bohr

800+

wypuszczonych postów

4

lata doświadczenia w marketingu

2,5 miliona

kont w zasięgu reklam

Wiktoria prywatnie:

Jest fanką Formuły 1

01

Kocha wszystkie piesie (w szczególności corgi pembroke)

02

Bawi się grafiką wektorową

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down