Strefa Klineta

Cześć, tu Tomasz!

Miałem okazję rozwijać się w różnych obszarach grafiki, od logo, przez projekty reklamowe, aż po realizację indywidualnych konceptów dla firm. W infoBrand zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnej, grafik, ikon czy materiałów reklamowych dla naszych Klientów.

Tomek w grafice realizuje założenia estetycznego minimalizmu. Wzornictwo, w którym czuje się komfortowo idealnie wypełnia obecne trendy graficzne. Projektuje typografię, logo, wdraża pełną komunikację wizualną. Ciągle dąży jednak do poszukiwania świeżego nurtu w swoich pomysłach.

Tomasz

Graphic designer

Tomasz wprowadza w zespole atmosferę spokoju i harmonii. Świetnie uzupełnia się z kolorowym mirażem naszych charakterów. Pracuje niezwykle technicznie, z dbałością o każdy szczegół. To perfekcjonista, który uzależniony jest od dobrego, użytecznego designu. Bezwarunkowo odrzuca sztampę i przerysowane, groteskowe identyfikacje. Szkolony po to, by dowozić na czas porządne projekty, z których sam jest nie mniej zadowolony niż Klient. Często poprawia sam po sobie, mimo że nikt go o to nie prosi.

Cat place, cat face policy.

~ Unknown cat

30+

Zaprojektowanych logotypów

10+

Zaprojektowanych setów icon

100+

Grafik, plakatów, DTP

Tomasz prywatnie:

Zgłębia temat kociej behawiorystyki

01

Pieniądze z projektowania wydaje na Lego

02

Nagrywa dźwięki natury

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down