Strefa Klineta

Cześć, tu Michał!

Stworzę materiały reklamowe dopasowane do Twojej marki. Uwielbiam branżę beauty i modę. Piszę teksty, tworzę posty, robię zdjęcia. W tworzeniu treści sky is the limit - a ja lubię mieć głowę w chmurach.

Michał urodził się z aparatem na szyi, laptopem i kubkiem kawy w dłoni. Uwielbia tworzyć kreatywne kreacje marketingowe prowadząc social media naszych Klientów. Lubi pracę zdalną i często zmienia otoczenie wokół siebie. Wszystko po to, by jego treści były unikatowe i miały istotny wpływ na postrzeganie Twojej marki. Bawi się słowem, zaskakuje formą podania, śmiało wdraża odważne wizje marketingowe.

Michał

Content creator

Michał to dumny przedstawiciel pokolenia Z, choć mamy wrażenie, że ma starą duszę. Odpowiedzialny, systematyczny, uporządkowany w swoich działaniach. I nader ambitny. Czerpie dużo od autorytetów marketingu i nie szczędzi krytyki wobec tych, którzy na miano autorytetów w jego ocenie jeszcze nie zasłużyli. Ciągle tych drugich jest więcej. Ma świadomość swojego rozwoju i tego kim chce się stać. Fan rozkoszowania się trybem życia w nurcie slow-life. Dużą wagę przywiązuje do estetyki słowa pisanego, obrazu, grafiki. Cokolwiek tworzy Michał - musi być ładnie podane.

Świat wartości, który jest światem rzeczy, nigdy nie przekroczy progu świata kultury.

~ Bogdan Suchodolski

+1000

postów

500+

zdjęć

100 000

wypitych kaw

Michał prywatnie:

Fanatyk włoskiego stylu życia w nurcie #dolcefarniente

01

Moja grupa krwi zmieniła się z BRh- na C₈H₁₀N₄O₂

02

Moje serce pomieściło miłość do architektury, remontów, czytania, malowania i prokrastynacji

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down