Strefa Klineta

Cześć, tu Kuba!

Zorganizowałem swoją pracę tak, by być efektywnym i otwartym na nowe rozwiązania jako Web Developer. Pracuję ambitnie, dbając o aktywną komunikację z klientem. Do moich stron często zamiast wtyczek wykorzystuję autorskie skrypty, by dokładnie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Kuba to cyfrowy nomad, który częściej zasila nasze szeregi na Slacku niż w biurze. Mimo to (a może przez to?) jest piekielnie produktywny i wielozadaniowy. To dla niego są terminy na wczoraj. Klienci chwalą go za czas reakcji, nienormowane godziny pracy. Właściwie nikt nie wie, kiedy Kuba pracuje, a kiedy odpoczywa – zarządza tym samodzielnie i wierzymy, że robi to tak samo dobrze jak strony internetowe, które tworzy. Najczęściej reaguje natychmiast i sprawnie usuwa nieprawidłowości.
Odpowiedzialny za techniczne aspekty projektowanych serwisów. Wspiera designerów w rozwiązaniach, które działają na każdym możliwym urządzeniu.

Kuba

Web Developer

Kuba to Web Developer komfortowo poruszający się w środowisku WordPressa. Chętnie programuje dodatkowe skrypty, rezygnując z zasobożernych wtyczek. Zajmuje się migracjami i obsługą techniczną opublikowanych serwisów w internecie. Wspólnie z Piotrem wdrażają najbardziej zaawansowane pod względem technicznym realizacje w infoBrand. Co go wyróżnia na tle hermetycznego środowiska programistów to wysoka komunikatywność - lubi kontakt z ludźmi, lubi komunikować proponowane rozwiązania. Świetnie odnalazł się zawodowo w swoich zainteresowaniach. Dba o swój rozwój i z roku na roku staje się coraz bardziej doświadczonym Web Developerem z ambicjami do objęcia stanowiska Full Stack Developera.

"Ludzie, którzy twierdzą, że nie da się czegoś zrobić, powinni nie przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią."

~ Jack Cangield

40+

stworzonych stron WWW

litrów coli wypitych przy pracy

24/7

dostępność dla klientów

Kuba prywatnie:

Fan przejażdżek rowerem po górach

01

Miłośnik neapolitańskiej pizzy.

02

Wielbiciel spontanicznych podróży samochodem.

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down