Strefa Klineta

Cześć, tu Jagoda!

Dbam o to, by dostarczany przeze mnie produkt spełnił oczekiwania odbiorcy. Uwielbiam proces projektowania zwłaszcza gdy mam wsparcie w komunikacji z Klientem.

W swojej pracy kieruje się dynamiką i twórczym podejściem. W każdy otrzymany projekt wchodzi na 100% bez kompromisów. Oczekuje tego samego zaangażowania od swoich Klientów. Jest skoncentrowana na rozwoju, często uczęszcza na konferencje designerów, rozwija umiejętności plastyczne również poza cyfrowym światem.

Dobry design to jej pasja, a satysfakcję dają projekty, które cieszą Klientów i są zgodne z zasadami sztuki UI jednocześnie.

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim dynamiką i twórczym podejściem. Zajmuję się projektowaniem przyjaznych interfejsów stron www, a moje zadania wymagają kreatywnego myślenia i podejścia do projektowania, aby sprostać potrzebom użytkowników. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Jagoda

UI designer

Jagoda to chodzący synonim zaangażowania i zaciętej determinacji. Najbardziej satysfakcjonuje ją współpraca oparta na zasadzie równowagi stron. Lubi, gdy Klient dzieli się z nią spostrzeżeniami i aktywnie współpracuje w zakresie projektowania rozwiązań. Irytuje ją, gdy Klient nie ma czasu, by przeanalizować proponowane rozwiązania i nie dostarcza wymaganych materiałów na czas. Potrafi być wymagająca i zmobilizować Klienta do wspólnej pracy. Jest mistrzynią zaangażowanej komunikacji - pracując na telefonie z Klientem, dzieląc się częstymi statusami i raportami z wykonanej pracy osiąga rezultaty wspólne z oczekiwaniami Klienta.

"Kreatywność w UI inspiruje użytkowników."

+30

Wykonanych stron

500+

Odebranych telefonów

+10

Poznanych narzędzi

Jagoda prywatnie:

Kocham rośliny, ich delikatność i piękno.

01

Rysowanie, malowanie i prace manualne to moje sposoby na wyrażenie kreatywności.

02

Moda i makijaż to dla mnie niezwykłe narzędzia, które pozwalają mi kreować siebie na nowo każdego dnia.

03

pencilmagic-wandfilm-playusersscreencrossmenuchevron-down