Twoja firma w Internecie

ocean możliwości

wiesz, że można przyśpieszyć rozwój Twojej firmy?

Potencjał Internetu jako kanału sprzedażowego dla małych i średnich firm jest nieoceniony. Rozwiązania niedostępne do tej pory dla mniejszych działalności z powodzeniem oferuje infoBrand Polska.

To właśnie dlatego w infoBrand opiekuje się Tobą zespół specjalistów z doświadczeniem IT, marketingowym i sprzedażowym. Dajemy Ci to, co w nas najlepsze – zapał do pracy i najwyższą wydajność w cyfrowym świecie.

pakiet korzyści na start

bezpłatne konto Freshmail
250zł na reklamę w Google
rabaty na usługi naszych partnerów
trafiamy w sedno

responsywne strony WWW, prosty w obsłudze CMS, szkolenia wdrożeniowe, optymilizacja SEO, pozycjonowanie

na czasie

wykorzystujemy najnowsze trendy w web-designie i marketingu internetowym.

dopasowane dla Ciebie

formularz wyceny, łatwy kontakt, umowa i przekazanie praw autorskich – wszystko zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami.

kto będzie z Tobą pracować?

Pomysłodawca i współzałożyciel marki infoBrand. Pierwszą, pełnoprawną stronę WWW stworzył w wieku 10 lat. Działa do dziś. Zawodowo bliżej mu jednak do handlu.  Jego osiągnięcia w sprzedaży pozwoliły na wykreowanie nowej marki na rynku i błyskawiczne pozyskanie wielu Klientów, którym infoBrand zawdzięcza swoją obecną formę. Największe sukcesy osiągał na polu sprzedaży B2B i zarządzania innymi handlowcami. Certyfikowany ekspert ds. Marketing Automation. Dzięki swojej wiedzy, w ostatnich miesiącach pozyskaliśmy kilka nowych kanałów sprzedaży dla infoBrandu i zwielokrotniliśmy sprzedaż naszych usług.

Obecnie nadzoruje kluczowe projekty dla firmy, jest również odpowiedzialny za rozliczenia i zamykanie transakcji.

kontakt

bartosz@infobrand.eu

tel. 730964114

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku PR i komunikacji społecznej. Swoje doświadczenie, podobnie jak Bartek zdobywała w sprzedaży – z tą różnicą, że w relacji B2C. Pilnuje Bartka, by Klient otrzymywał dokładnie to co zamówił. Drobiazgowa i do bólu skuteczna w swoich założeniach. Przy tym uparta jak baran. Z Bartkiem naprawdę wiele ją łączy, ale starają się nie pokazywać tego w godzinach pracy. Wychodzi różnie.

kontakt

patrycja@infobrand.eu

tel. 881314335

Odpowiedzialna za wszystkie aspekty obsługi Klienta i wykonywanych prac. Dafne jest wykwalifikowanym grafikiem komputerowym z doświadczeniem zawodowym zdobytym w dużych agencjach reklamowych i drukarniach. Współautorka kluczowych dla infoBrandu realizacji marketingowych. Ma rzadki dar szybkiego zdobywania sympatii – nasi Klienci ją uwielbiają! Jedną z jej największych zalet jest skrupulatność i dążenie do perfekcji w każdym projekcie  – począwszy od projektu, na wysokiej jakości druku kończąc.

Dotarłeś tutaj? To świetnie! Przy rozmowie z doradcą infoBrand podaj kod: BrandNEW i zyskaj dodatkowe 100zł do wykorzystania na usługi projektowe w naszej firmie!

diament trzeba oszlifować

Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci sposobu realizacji lub infrastruktury? Prowadzisz firmę, ale zależy Ci na większej skuteczności w dotarciu do odbiorcy?
Dobry biznes powinien dobrze sprzedawać – a my na sprzedaży się wychowaliśmy.

monitoruj otoczenie

monitoring fraz wyszukiwanych dla Twojej branży i konkurencji daje wartościową wiedzę jak wyróżniać się na rynku.

wszystko musi się zgadzać!

strona internetowa, branding, pozycjonowanie, ochrona wizerunku – to kompleksowy produkt, który wywoła błogie uczucie “zrobiłem wszystko, co należało”.